Köpek Oteli

Köpek Oteli
KÖPEK OTEL;

Otelimizde minik dostlarımız için Suit ve Kennel bölümü olmak üzere iki seçenek sunulmaktadır. Kennel bölümünde her köpek kendine özgü bölümlerde tek tek kalır. Otelimiz havalandırmalı, ısı-ses yalıtımlı kaloriferli özel zemin döşemeli ve müzik tesisatlıdır. Konuklarımız dinlenme halinde özel aranje edilmiş anti stres müzikleri dinlerler. 

Sürekli veteriner hekim kontrolü olan otelimizde özel dezenfeksiyonlar uygulanır. Bu dezenfeksiyonlara ek olarak yüksek ısı ve basınçta buhar oluşturan profesyonel temizlik makineleri ile temizlik yapılır. Konuklarımızın ruhsal yapılarını koruyup, mümkün olan en az stresle konaklamalarını sağlamak için günde 3-4 kez özel çimlendirilmiş alanlarda bakıcıları ile oyun ve gezinti programlarına katılırlar. Süper Premium kaliteli kuru mamalarla beslenirler. Gerek temizlik için gerekse içme amaçlı olarak şehir şebeke suyu kullanılmakta, kuyu suyu kullanılmamaktadır.

Aşıları olmayan , (Karma(1 yaşından küçüklerde 3 rapelli), Kuduz,  Bordotella) anti paraziter ilaç uygulamaları yapılmamış ve 4 aydan küçük köpekler otele kabul edilmezler.

Bordotella aşısının tercihen 1 aydan yeni 6 aydan eski olmaması tercih edilir. 

KÖPEK OTELİ GÖRSELLERİMİZ